Meble

Salon WRO_59 współpracuje z kilkoma sprawdzonymi fabrykami mebli z polski oraz europy. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, zarówno jeżeli chodzi o sposób wykończenia, detale, ale także miejsce pochodzenia surowców w tym ekologiczny sposób produkcji. W ofercie posiadamy nowoczesne meble tapicerowane, skrzyniowe, stoły, krzesła, a także urokliwe kolekcje mebli dziecięcych, dedykowanych zarówno niemowlakom, jak i dzieciom w wieku wczesnoszkolnych i nastolatkom. Decydując się na zakup mebli z naszej oferty możesz być pewny wysokiej jakości produktów, a także dobrego wzornictwa rekomendowanego przez architektów i projektantów!
exclusive-outdoor-furniture-design-stool-chair-lamp-wing-acero-vondom

ABSYNTH

Design mebli bezpośrednio koresponduje z najciekawszymi trendami w światowym wzornictwie, czerpiąc inspiracje zarówno z rodzimej tradycji meblarskiej, jak i doświadczeń europejskich producentów mebli. Meble ABSYNTH stworzono dla wielbicieli prostego, nowoczesnego wzornictwa, w tym bardzo popularnego stylu skandynawskiego, do którego dodano odrobinę industrialnego charakteru. Całą kolekcję oraz szerokie wybór tkanin zobaczyć można w showroomie WRO_59 przy ul. Wrocławskiej 59 w Kaliszu.
A05-BASIC Noi
A05-NATURAL

ADRIANA FURNITURE

Polska marka z wieloletnią tradycją specjalizująca się w wysokiej klasy meblach tapicerowanych. W działalności ADRIANA FURNITURE najważniejsza jest jakość materiałów i wykonania. Meble wyróżniają się unikalnym i nowoczesnym designem inspirowanym postmodernizmem z widocznymi wpływami stylu skandynawskiego. Oprócz wielu inspiracji projektanci firmy konsekwentnie wytyczają własny, niepowtarzalny styl. Dzięki stale powiększanej ofercie mebli, produkty ADRIANA FURNITURE pozwalają tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz w stylu minimalistycznym i nowoczesnym, a także klasycznym i eleganckim.
kasper ADRIANA
kasper

VONDOM

Hiszpańska luksusowa marka specjalizująca się głównie w produkcji niebanalnych mebli zewnętrznych - ale nie tylko - stawiająca na dobre i odważne wzornictwo. Firma na stałe współpracuje z najlepszymi projektantami z całego świata, a do tej pory z Vondom współpracowali między innymi: Fabio Novembre, Stefano Giovannoni, Eugeni Quitllet, Ora Ïto, Ross Lovegrove, Karim Rashid, Javier Mariscal. Artyści stworzyli niepowtarzalną gamę ciekawych produktów, które potrafią odmienić przestrzeń, w której się pojawią, a w większości przypadków dominują dość proste, minimalistyczne formy, dużo jest białego koloru, który naturalnie kojarzy się ze słońcem i ciepłymi plażami.

GRASSOLER

SAMOA DIVANI

ARLEX

TIMOORE