Podobno diabeł tkwi w szczegółach...

dlatego nasi wyspecjalizowani sprzedawcy pomogą stworzyć Twoją przestrzeń marzeń uzupełnioną o modne dodatki, które podkreśla urok i nadadzą niepowtarzalny, luksusowy charakter Twojego wnętrza. W Naszej ofercie mamy różnego rodzaju dekoracje, obrazy malarskie, porcelanę, karafki, akcesoria, osprzęt elektryczny, donice, szkło, dywany oraz wiele innych...

Zainteresował Cię jakiś produkt?

Możesz go zamówić przez formularz w zakładce KONTAKT. Napisz do Nas lub zadzwoń żeby dowiedzieć się więcej szczegółów, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

Zainteresował Cię jakiś produkt?

Francuska firma Nude jest twórcą i producentem nowoczesnego szkła przystosowanego do nowoczesnego życia. Nude patrzy na życie przez obiektyw prostoty; deklamacja i destylacja, łączenie formy z funkcją. Nude odzwierciedla styl życia mniej zwykłych ludzi, przekracza tradycyjne granice szkła, traktując cały dom jako jedną zmysłową i przyjemną przestrzeń.

Zainteresowały Cię Nasze produkty? Napisz do Nas maila lub zadzoń!

Showroom WRO_59 współpracuje z wieloma wyselekcjonowanymi polskimi malarzami cenionymi w Polsce i za granicom. Warto pamiętać, że młoda Polska sztuka jest na bardzo wysokim poziomie i inwestycja w nią jest świetlnym pomysłem.