Aktualności

WRO_59 to nowe miejsce na mapie designu południowej Wielkopolski. Oprócz szerokiego asortymentu który mamy w swojej ofercie jesteśmy punktem w którym architektura i projektowanie wnętrz przeplata się z włoskimi materiałami, hiszpańskimi meblami oraz polską sztuką. Cyklicznie organizowane wydarzenia kulturalne spotykają się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko naszych klientów i projektantów ale także wielu Kaliszan.

Sztuka podnosi jakość każdego wnętrza i czyni je prawdziwie niepowtarzalnym.

14 grudnia 2018r. o godzinie 18.00 odbył się wernisaż prac malarskich niezwykle utalentowanej artystki ALBERTYNY KACALAK-SICIŃSKIEJ. Doktor Sztuk Pięknych Albertyna Kacalak- Sicińska tworzy obrazy surowe, a jednocześnie niezwykle emocjonalne. Przedstawia w nich własne światy balansujące na krawędzi abstrakcji. Uczestniczka licznych wystaw krajowych i zagranicznych, sympozjów artystycznych oraz plenerów malarskich. Współprowadzi działania terapeutyczne w formie warsztatów artystyczno-edukacyjnych, sesji arteterapeutycznych bazujących na doświadczaniu sztuki. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Kanadzie, Czechach, Austrii, Niemczech i Polsce. Albertyna pochodzi z Łodzi, ale na stałe mieszka we Wrocławiu.
47041363_795956357410822_511182313170665472_n - Kopia (2)

CERSAIE 2018

We włoskiej Bolonii, każdego roku spotykają się architekci z całego świata, a wszystko za sprawą Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie. Ten fenomenalny i prestiżowy czas targów należy do czołówki wydarzeń wyznaczających trendy w aranżacji wnętrz oraz architektury. Zespół WRO_59 od wielu lat jest obecny podczas tych kilku dni przepełnionych nowościami wzorniczymi, a w tym roku szczególną Naszą uwagę przykuły wielkoformatowe płytki gresowe które już wkrótce zaprezentujemy w salonie w Kaliszu.

12.10.2018r w siedzibie WRO_59 odbył się wernisaż prac malarskich Piotra Wolfa, zatytułowanych "Byk", który otworzył cykl wydarzeń kulturalnych zaplanowanych w Naszym Showroomie.

Był to czas wspaniałych spotkań, inspirujących rozmów i doznań artystycznych, spotęgowanych gościnnym recitalem Kingi Kutrzuby, który z pewnością uświetnił ten wieczór. Bardzo dziękuję przybyłym gościom, tym studentom wydziału artystycznego z Polski ale również z zagranicy, przyjaciołom i współpracownikom, a także menadżerowi Piotra: Wellman Music & Art Management, to dzięki Wam wszystkim wystawa zakończyła się ogromnym sukcesem. Za fotorelacje dziękuję Julii Garbowicz.